Przepływy smarów plastycznych w układach smarowniczych i węzłach tarcia. Wybrane zagadnienia

Paszkowski M.

Monografia naukowa Przepływ smarów plastycznych w układach smarowniczych i węzłach tarcia jest podsumowaniem kilkunastoletnich badań teoretycznych i doświadczalnych autora w zakresie problematyki smarowania smarami plastycznymi i zjawisk zachodzących podczas ich przepływu. Jest adresowana do pracowników naukowych zajmujących się tematyką smarowania maszyn, konstruktorów i użytkowników, a także producentów maszyn i urządzeń.

Ze względu na swój interdyscyplinarny charakter monografia może być przydatna również dla studentów uczelni technicznych o różnych specjalnościach, m.in. budowa i eksploatacja maszyn oraz technologia i inżynieria chemiczna.

Liczba stron: 126Rok wydania: 2017
ISBN 978-83-7493-002-4